O nás

Čím se zabýváme

Jsme obchodní a poradenská společnost zabývající se komplexními dodávkami ve strojírenství. Naší specializací jsou dodávky odlitků, obráběných a plechových dílů na německý, rakouský a švýcarský trh, kam exportujeme 100% výrobků.

Zajišťujeme komplexní servis v oblasti strojírenské výroby. Zodpovídáme za realizaci standardních výrobních zakázek, nebo i rozsáhlých výrobních projektů, na kterých se podílí řada dodavatelů. Poskytujeme poradenství a spolupracujeme na vývoji dílů v oblasti slévárenství a třískového obrábění.  
 
Více o našich službách

Historie firmy

 1. Naše společnost byla založena v roce 2004 v Hradci Králové jako LINDNER odlitky s.r.o.
 2. Založení společnosti předcházelo desetileté působení jednoho ze zakladatelů, pana Lindnera, na českém trhu. Jeho společnost LINDNER Giessereiservice GmbH od roku 1994 zajišťuje výrobu a dodávky odlitků a obráběných dílů. 
 1. Založení firmy LINDNER odlitky s.r.o. tak bylo dalším krokem v rozšíření spolupráce s českými výrobními firmami. V roce 2012 byla naše společnost rozšířena o pobočku v Brně a nyní tvoří náš tým 10 spolupracovníků. 
 2. V roce 2016 jsme v rámci reorganizace změnili název společnosti na LINDNER Guss & Maschinenteile s.r.o. 
 3. Jsme držiteli certifikátu ISO.

 

5 důvodů, proč s námi spolupracovat

 • Snadná a rychlá komunikace
  Všichni naši pracovníci hovoří německy.
 • Snížení nákladů
  Vybíráme nejvhodnějšího výrobce dle konkrétních parametrů zakázky. Spolupracujeme jak s většími, tak malými firmami a dokážeme tak pružně reagovat na požadavky zákazníka.
 • Zvýšení efektivity
  Staráme se o fungující zastřešení dílčích dodávek a zákazník tak udržuje kontakt pouze s jedním dodavatelem v případě realizace složitějších výrobních celků.
 • Kvalitní dodávky
  Zakázky realizujeme pouze u prověřených a osvědčených výrobních firem. U našich výrobců provádíme pravidelné audity, v případě potřeby nebo zájmu i za účasti našeho zákazníka.
 • Výhodné dodací podmínky
  Profitujte z dlouholetých nadstandardních vztahů s našimi výrobci a využívejte tak našich zvýhodněných dodacích podmínek, jichž dosahujeme kumulací zajímavých projektů. 
Naše služby