Služby

Poskytujeme komplexní služby od fáze přípravy výroby až po následnou realizaci sériových dodávek; zaměřujeme se na individuální požadavky našich odběratelů.

  Rostoucí specializace výrobních technologií zvyšuje nároky na organizaci a kontrolu výrobních zakázek. Našimi službami pokrýváme celý cyklus výroby strojírenských dílů a zastřešujeme tak veškeré činnosti od poradenství a spolupráce na vývoji, přes výrobu prototypů a produktových vzorků až po sériové dodávky s nezávislou kontrolou kvality.

  Našim zákazníkům tak můžeme nabídnout zajištění výroby kompletního dílu a zastřešení dílčích dodávek mnohdy většího počtu subdodavatelů.

V průběhu realizace zakázky standardně poskytujeme:

5 důvodů, proč s námi spolupracovat

 • Snadná a rychlá komunikace
  Všichni naši pracovníci hovoří německy.
 • Snížení nákladů
  Vybíráme nejvhodnějšího výrobce dle konkrétních parametrů zakázky. Spolupracujeme jak s většími, tak malými firmami a dokážeme tak pružně reagovat na požadavky zákazníka.
 • Zvýšení efektivity
  Staráme se o fungující zastřešení dílčích dodávek a zákazník tak udržuje kontakt pouze s jedním dodavatelem v případě realizace složitějších výrobních celků.
 • Kvalitní dodávky
  Zakázky realizujeme pouze u prověřených a osvědčených výrobních firem. U našich výrobců provádíme pravidelné audity, v případě potřeby nebo zájmu i za účasti našeho zákazníka.
 • Výhodné dodací podmínky
  Profitujte z dlouholetých nadstandardních vztahů s našimi výrobci a využívejte tak našich zvýhodněných dodacích podmínek, jichž dosahujeme kumulací zajímavých projektů. 
Naše služby